AFA - Wrocławska Szkoła Fotografii
Wrocławska Szkoła Fotografii
rezerwacja ciemni i atelier
ogłoszenia bieżące
UWAGA - SĄ JUŻ PLANY ZAJĘĆ NA ROK 2018/2019
W zakładce "DLA SŁUCHACZY" dostępny jest HARMONOGRAM ZJAZDÓW na rok szkolny 2018/19 oraz PLANY ZAJĘĆ.
HARMONOGRAM PRZEGLĄDÓW
SEMESTR LETNI - do pobrania w zakładce DLA SŁUCHACZY / KOMUNIKATY.
NABÓR 2018/19 OTWARTY
Zainteresowanych nauką fotografii zapraszamy do składania dokumentow od 1 marca 2018. Szczegóły w zakładkach "Dla kandydatów" i "O szkole". Wszelkie...


dane kontaktowe

Wrocławska Szkoła Fotografii
AFA
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław
tel. 71 350 46 34
mail: dziekanat@afa.com.pl

więcej AFA w sieci

facebook:

youtube:

blogger:

afa \ aktualności \ Plener 2011

2011-06-06
Plener 2011

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim tym, którzy pojawili się na plenerze "Kierunek Natura", w Długopolu Dolnym, pomiędzy 26 - 29 maja. Wielkie dzięki dla Karola za mokry kolodion, Zosi za typografię w plenerze i Zbyszka za nocne zdjęcia w stodole. Dziękuję pozostałym plenerowym wykładowcom, zwłaszcza Urszuli Bence za wyczerpujące spotkanie w pokoju i na balkonie. Osobiste pokłony rezerwuję dla Jarka Dulęby - bez którego bym sobie nie poradził, oraz Marty Bugli i Michała Waloszczyka, którzy przywracają mi wiarę w człowieka myślącego nie tylko o sobie. Pozdrowienia dla gości z Opola i Zielonej Góry i wszystkich tych, którzy spontanicznie mieli ochotę nas odwiedzić. Kto rzetelnie pracował i wykorzystał swój czas, niech sam przyzna sobie medal z ziemniaka. Kto się nie odnalazł i czas zmarnował, niech więcej nie powtarza tego błędu. Po szczegóły odsyłam do galerii poplenerowej, którą znajdziecie tutaj. Będę ją sukcesywnie uzupełniał, jak tylko spłyną do mnie pozostałe zdjęcia i projekty. Na koniec dodam, że straciłem 5 kilogramów i pierwszy raz w życiu widziałem człowieka, który w trakcie rozmowy zasnął na stojąco. Ale zmęczenie już mi mija. MB.

Używamy plików cookies w celach świadczenia usług. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia w przeglądarce.
Zamknij