PHO-BOS - Wrocławska Szkoła Fotografii
Wrocławska Szkoła Fotografii
rezerwacja ciemni i atelier
ogłoszenia bieżące
!!! NOWI WYKŁADOWCY PHO-BOS 2018/2019
NABÓR 2018/19 TWA - zapraszamy we WRZEŚNIU. W nowym roku - także nowi wykładowcy! Zapraszamy do zakładki: O szkole/Wykładowcy       /fot....
UWAGA - są już PLANY ZAJĘĆ na rok 2018/2019
PLANY dostępne w zakładce: Dla Słuchaczy/Plany zajęć
UWAGA - drobna korekta w HARMONOGRAMIE zjazdów.
HARMONOGRAM dostępny w zakładce: Dla słuchaczy/Plany zajęć.


dane kontaktowe

Wrocławska Szkoła Fotografii
PHO-BOS
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław
tel. 71 350 46 34
mail: sekretariat@pho-bos.com.pl

więcej PHO-BOS w sieci

facebook:

youtube:

phobos \ aktualności \ PHO-BOS na Trochę Innym Festiwalu Fotografii

2011-10-12
PHO-BOS na Trochę Innym Festiwalu Fotografii

Absolwentki PHO-BOSu z 2011 roku: Ida Grudzień i Agnieszka Konarska pokażą swoje prace w Muzeum Współczesnym Wrocław. Już w najbliższą sobotę, 15 października rusza TIFF - Trochę Inny Festiwal Fotografii. Festiwal zainauguruje zbiorowa wystawa studentów szkół fotograficznych, na piątym piętrze nowo otwartego Muzeum Współczesnego Wrocław.

15.10.2011, sobota, godz.18.00
Wernisaż wystawy zbiorowej studentów fotografii we Wrocławiu
“Tytuł Nieznany”
Muzeum Współczesne Wrocław
pl. Strzegomski 2a
Pon. 10–18,
Śr.–Nd. 12–20,
Wt. zamknięte
ekspozycja czynna do: 06.11.2011

Poniżej garść informacji od organizatorów.

Ekspozycja, na którą Państwa zapraszamy, nie jest jeszcze znana. Nieznany jest jej tytuł, nieznany charakter, ani przekaz jaki ma ze sobą nieść (lub nie nieść). Wreszcie, nieznany jest jej końcowy kształt. Jest to wystawa w konstrukcji.
Wątpliwości zostaną rozwiane już niedługo, podczas 3-dniowego tworzenia wystawy przez samych autorów - studentów i kursantów wrocławskich instytucji zajmujących się edukacją fotograficzną. Zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu młodzi artyści spotkają się po raz pierwszy i wspólnie zastanowią się nad tym, co chcą przekazać (lub nie) poprzez wystawę; nadadzą jej również ostateczny kształt i wymyślą tytuł (być może).

„Tytuł Nieznany” nie jest jednak tylko wystawą. Jest to próba połączenia czegoś, co zazwyczaj funkcjonowało oddzielnie i nie wchodziło ze sobą w dialog. Wspólne tworzenie wystawy to pretekst do tego, aby młodzi fotografowie mogli się poznać i wymienić doświadczenia. Wierzymy, że pomimo bardzo odmiennych punktów widzenia, można znaleźć wspólny mianownik i wywołać synergię między lokalnymi środowiskami fotograficznymi. TIFF wraz z Muzeum Współczesnym Wrocław stworzą na 5.Piętrze przestrzeń, w której dojdzie do spotkania różnorodności i ukrytego w nich potencjału. To, co na co dzień rozproszone, otrzyma szansę zaistnienia jako kompletny, uzupełniający się obraz. Zapraszamy do udziału w tym fascynującym eksperymencie. www.tiff.wroc.pl

fot. Agnieszka Konarska

Używamy plików cookies w celach świadczenia usług. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia w przeglądarce.
Zamknij