AFA - Wrocławska Szkoła Fotografii
Wrocławska Szkoła Fotografii
rezerwacja ciemni i atelier
ogłoszenia bieżące
UWAGA!
Informujemy, że w wakacje sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 09.00-16.00. Zapraszamy!
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023 NADAL TRWA - ZAPRASZAMY!
INFORMACJE O NABORZE NA ROK SZKOLNY 2022/2023:  https://afa.com.pl/afa/podstrony/dla-kandydatow-warunki-naboru  
Внимание!! - Uwaga!!
Те, кто заинтересованы в обучении в школе AFA, приглашаем связаться по тел.+48 668 086 906,...


dane kontaktowe

Wrocławska Szkoła Fotografii
AFA
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław
tel. 71 350 46 34
mail: dziekanat@afa.com.pl

więcej AFA w sieci

facebook:

instagram:


youtube:

afa \ aktualności \ Plener 2011

2011-06-06
Plener 2011

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim tym, którzy pojawili się na plenerze "Kierunek Natura", w Długopolu Dolnym, pomiędzy 26 - 29 maja. Wielkie dzięki dla Karola za mokry kolodion, Zosi za typografię w plenerze i Zbyszka za nocne zdjęcia w stodole. Dziękuję pozostałym plenerowym wykładowcom, zwłaszcza Urszuli Bence za wyczerpujące spotkanie w pokoju i na balkonie. Osobiste pokłony rezerwuję dla Jarka Dulęby - bez którego bym sobie nie poradził, oraz Marty Bugli i Michała Waloszczyka, którzy przywracają mi wiarę w człowieka myślącego nie tylko o sobie. Pozdrowienia dla gości z Opola i Zielonej Góry i wszystkich tych, którzy spontanicznie mieli ochotę nas odwiedzić. Kto rzetelnie pracował i wykorzystał swój czas, niech sam przyzna sobie medal z ziemniaka. Kto się nie odnalazł i czas zmarnował, niech więcej nie powtarza tego błędu. Po szczegóły odsyłam do galerii poplenerowej, którą znajdziecie tutaj. Będę ją sukcesywnie uzupełniał, jak tylko spłyną do mnie pozostałe zdjęcia i projekty. Na koniec dodam, że straciłem 5 kilogramów i pierwszy raz w życiu widziałem człowieka, który w trakcie rozmowy zasnął na stojąco. Ale zmęczenie już mi mija. MB.

Używamy plików cookies w celach świadczenia usług. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia w przeglądarce.
Zamknij